התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > אבני מדרך מעוצבים לגינה

תוכל לרכוש היום אבני מדרך בגדלים, צבעים וחיתוכים שונים לבחירתך.
[swiper id=5318]
אבנים אלו מיועדות בכדי ליצור שבילי גישה מעוצבים לחצר ומספקות תחושה יוקרתית וייחודית. מחיר האבנים מתקזז בהוצאות מפני שהם חוסכות את העלות של בניית שביל הבטון או מה שזה לא יהיה. סיבה נוספת למה כדאי לרכוש אבני מדרך  היא בגלל שמאוד הסיבה לכך היא שהם מאוד קלות להתקנה ותוכל לעשות זאת בעצמך ובקלות רבה.


איך מתקינים אבני מדרך באופן עצמאי?

בכל אזור בבית שבו אתה מעוניים להתקין את האבנים יש קודם כל צורך לבצע יישור של המשטח, אם אתה רוצה להניח את האבנים על דשא טבעי או דשא סינטטי יש צורך לחתוך חלק ממנו ולהניח את האבן כדי לקבל גימור יפה יותר. לאחר יישור השטח כדאי להוציא את העשבים החוצה באמצעות מגרפה ולהניח יריעה שחורה, לך נותר להניח את האבן על היריעה ולהנות.

אבני מדרך על דשא

אבני מדרך מקבלים מראה טוב יותר כשיש סביבם דשא או שהם סתם פזורים באמצע הגינה, בגינות מעוצבות נהוג להניח אבן גדולה באמצע הדשא ושניתן לשבת עליה כדי ליצור פינת ישיבה ייחודית ושונה. קיים ברשותנו מלאי בכל הגוונים והגדלים שניתן להעלות על הדעת ותוכל – ראה תמונות.

אבני מדרך על משטח מולץ

מולץ זה חומר עץ העשוי מפסולת שנטחנה ונצבעה בצבעים טבעיים, פיזור האבנים בסמוך למולץ מספק מראה מרהיב לשבילי הגינה ומשדרג אותה. שיטה זאת נחשבת ללא יקרה ומשתמשים בה בעיקר לעיצוב גינות יוקרתיות. ראה תמונות ותסתכל בעצמך לאיזה עיצובים מרהיבים ניתן להגיע עם קצת מחשבה ומעט השקעה.

סוגי אבנים – ואיך בוחרים

אבני מדרך יש בשפע ובמגוון איכויות, אבני מדרך באיכות לא גבוהה תישחק וצבעה ידהה תוך זמן קצר. לכן, כדאי ללכת כל איכות קצת טובה יותר כיוון שההבדל במחיר אינו גבוהה במיוחד ואנו לא מדברים על הטופ של האבנים. אבני מדרך מיוצרים כיום גם באמצעות שיש ובטון, חומרים אלו עמידים יותר לנזקי הסביבה ונשמרים לאורך זמן רב יותר.


Google+