התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > אודות

מרכז הדשא סינטטי הינה חברה שהוקמה כדי להעניק ערכים ללקוחותיה, כבר למעלה מעשור החברה מבצעת התקנות דשא סינטטי ומאפשרת ללקוחות שבוחרים להתקין בעצמם לעשות זאת בקלות, בניגוד לחברות אחרות שמקשות על לקוחות שבוחרים להתקין את הדשא בעצמם.

במה אנחנו שונים מחברות אחרות?

בניגוד לרוב האתרים בתחום הדשא סינטטי, מרכז הדשא הינה חברה אותנטית, להבדיל  "ממתחרים" רבים בתחום הדשא שרובם הגדול הינם חברות אינטרנט שמעבירות לידים בתמורה לאחוזים או תשלום על כל פניה,  מרכז הדשא הינה חברה פרטית, וככזאת היא בין היחידות שיודעות לספק לך גם את הדשא וגם את כל הציוד הנלווה בקלות ובמהירות.

התקנות דשא

החברה הקימה מאות גינות ברחבי ישראל, הערכים שמהם החברה פועלת הינם מצוינות ומחויבות, את כל הסודות הקטנים ביותר שהופכים את ההתקנה למקצועית ביותר החברה יישמה במהלך השנים, ואת כל הסודות הללו אנו מגלים ללקוחות שלנו באמצעות הסרטון המקצועי שמלווה את הלקוחות שלנו בכל צעד.

ייעוץ וליווי

כחברה שמבינה שללקוח חשוב קודם כל חשוב לקבל את התמורה לכספו ושלא יעבדו עליו, אנו יודעים לתכנן לפרטי פרטים כל התקנה ולהתאים את סוג הדשא ללקוח, את השירות הזה מקבלים גם לקוחות שמתקינים דשא בעצמם או שהם מעוניינים בדשא סינטטי כולל התקנה.

צור קשר

מלא טופס ואנו ניצור עימך קשר בהקדם

 

 

ראה מה לקוחות מספרים עלינו...


Google+