התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי – האם להתקין דשא סינטטי איכותי או שכדאי להתפשר

דשא סינטטי – האם להתקין דשא סינטטי איכותי או שכדאי להתפשר

דשא סינטטי נחשב לרהיט העיקרי לגינה שלך, ניתן לומר שלדשא סינטטי תהיה את ההשפעה הגדולה ביותר על מראה הגינה שלך ולכן כדאי מאוד לבדוק את המוצר שאותו קונים. ממבט ראשון חושבים שכל סוגי הדשא סינטטי נראים בדיוק אותו הדבר אך לא כך הדבר, דשא סינטטי מגיע בצורות, צפיפות, גוונים ועובי שונים. תוכל להשים לב לכך ע"י מגע קליל כבר מהרגע הראשון ולחוש את ההבדל.

אז מחיר או איכות ? ובעצם למה לא גם וגם…..

בוודאי שכמו בכל מוצר שרוכשים יש דגמים שעולים יותר ויש שעולים פחות, וזה נכון גם בתחום דשא סינטטי. ההבדל בתחום הדשא לבין תחומים אחרים הוא שהפערים אינם גדולים ולא כדאי להתפשר ברכישת המוצרים. בעצם כל אחד שמחזיק גינה ויש לו הוצאות שוטפות יכול להרשות לעצמו להתקין דשא סינטטי ולאורך השנים לחסוך כסף רב על הוצאות שהתבטלו ואם יש לך גינה אתה יודע על מה אני מדבר.

האם ככל ששטח ההתקנה גדול יותר המחיר לפי מטר יורד

בוודאי, גם המחיר לפי מטר של הדשא יורד וגם עלות ההתקנה יורדת בהתאם, מה שחשוב לדעת לגבי התקנת דשא הוא שזה לא קשור לדשא עצמו. תוכל לקנות דשא בנפרד ולבצע התקנה בחברה אחרת בנפרד אך לא הייתי ממליץ לעשות זאת בגלל שברוב המקומות תקבל הנחה עם תזמין את שניהם ביחד.

פרמטרים מרכזיים שיש לקחת לגבי ההתקנה :

התקנת הדשא מחושבת בהתאם למצב בשטח ובהתאם לגישה, מקום שאין אליו גישה זה אומר שצריך להזמין מנוף שמייקר מעט את העלות. מצב שני שאותו לוקחים בחשבון הוא מצב הצמחייה שעליה רוצים להתקין את הדשא. אולי יש צמחייה גבוהה ? אולי סלעים ? כך שאם הקרקע שלך שטוחה זה יתרון שיבוא לידי ביטוי במחיר ההתקנה.

אז מה הכי חשוב שתבין ?

יש סוגי דשא סינטטי זולים ולא איכותיים כלל, אותם תוכל לרכוש. אם באמת לא בא לך להשקיע כי אתה מתכוון להשכיר את הדירה או כי זו פינה בגינה שבקושי נמצאים בה. אזי כדאי לך להתקין דשא סינטטי זול. יש גם את הסוגים הטובים ביותר כמו : דשא סינטטי קיסר טופ, דשא סינטטי קיסר, דשא סינטטי נפוליאון.  אם אתה בעל בית פרטי או בעל עסק  אנו בטוחים כי גם דשא סינטטי ג'וניור מצויין עבורך.

איך תרכוש דשא סינטטי איכותי ובמחיר משתלם

פשוט מאוד, כל מה שאתה צריך לעשות הוא למצוא חברה שמתמחה בדשא סינטטי ובהתקנות מקצועיות. למה? כי בתחום הדשא סינטטי חברה מרכזית שמחזור המכירות שלה גדול מייבאת את הדשא בעצמה כך שלך ישתלם יותר להתקין דשא סינטטי מחברה כזו, אשר יכולה לחסוך לך פערי תיווך במקום לקנות מחברה המזמינה את הדשא מהייבואן

אנו יבואנים בלעדיים של מגוון סוגי דשא סינטטי איכותיים עם תו תקן מתקדם להזמנה לחץ כאן

 

 


Google+