התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי – איך להימנע מכדוריות הגומי

דשא סינטטי – איך להימנע מכדוריות הגומי

כיום, דשא סינטטי מגיע עם טכנולוגית הסיב הכפול וחשוב לוודא שאתם מזמינים דשא עם טכלונוגיה זו, טכנולוגית הסיב הכפול מאפשרת לנו להימנע מפיזור כדוריות גומי שלאחרונה התגלו בהם חומרים רעילים והם גורמות להתחממות הדשא, יתרון המשמעותי של טכנולוגית הסיב הכפול היא שהמניעה מכדוריות גומי גם מאפשרת לנו להימנע מתחזוקת הדשא.

מה הקשר בין דשא סינטטי לבין כדורית גומי ?

לפני טכלונוגית הסיב הכפול, חברות ייצור הדשא לא ידעו איך לגרום לסיבים להישאר זקופים והתחילו בניסויים, לאחר זמן הם גילו שמה שחודר לתוך הסיבים ומשאיר אותם זקופים הם גופים קטנים, כדי להכניס גופים אלו מבלי לפגוע בדשא סינטטי התחילו למחזר את חומרי הצמיגים והם משמשים עד היום בחלק מההתקנות של דשא סיננטי. כדוריות צמיגים אלו כואבות כשמחליקים על הדשא ("גליץ") ואנו מבטיחים לכם שלאחר גליץ אחד לא תרצו לבצע זאת יותר, למרבה הפלא כדוריות אלו מותקנות דווקא במגרשי כדורגל.

איך זה יכול להיות ?

במגרשי כדורגל מקצועיים לא מתקינים דשא עם כדוריות גומי, אך כשמדובר במגרשי אימונים של קבוצות קטנות, לרוב קט רגל ומרכזים קהילתיים מעדיפים להשתמש בדשא סינטטי עם כדוריות גומי מאשר משטח בטון אך גם שם לא תראו אף שחקן מבצע גליץ לעבר הכדור יותר מפעמיים.

ממה צריך להיזהר ?

כמו שכבר אמרנו כדוריות גומי אלו רעילות ואם יש אפשרות להימנע מהם? ויש אפשרות כזאת אז זה משתלם לכם! מה גם, שילדיך יכולים לבלוע אותם וזה מאוד מסוכן.

חשוב לדעת ?

בבתים שבהם מותקן דשא סינטטי עם כדוריות גומי אלו בתים שהחליטו לרכוש דשא סינטטי זול או שפשוט עבדו עליהם, כדי מאוד להשקיע קצת יותר ולעשות לכם ולילדיכם טוב יותר.

לקבלת פרטים ויעוץ על דשא סינטטי עם טכנולוגיית הסיב בכפול צרו קשר 


Google+