התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי – האיכות של היום לעומת העבר

דשא סינטטי – האיכות של היום לעומת העבר

בהשוואה לעבר הלא רחוק, ייצור דשא סינטטי כיום הוא הרבה יותר איכותי. בעצם גם אם תצליחו להבחין בין דשא מלאכותי לדשא טבעי אני בטוח שתיתנו לדשא המלאכותי ציון טוב יותר. החומרים האיכותיים הלוקחים חלק בייצור דשא סינטטי הם חומרים שנבחרים בקפידה רבה ועומדים בתקנים מחמירים. התחושה שדשא סינטטי איכותית מספק היא נעימה יותר מאשר דשא טבעי ואת זה אנו שומעים מהלקוחות לאחר כל התקנה.

מדוע לקוחות פרטיים/בעלי עסקים נמנעים מלהתקין דשא סינטטי וממשיכים לבזבז את כספם ?

אדם שחושש להתקין דשא מלאכותי, כנראה שחסר לו קצת ידע בנושא. הרי בתי מלון, בריכות, שטחי ציבור ואלפי גינות פרטיות כבר עשו את המהפך והתקינו דשא סינטטי. טענות מרכזיות מכאלו שחששו בעבר להתקין דשא סינטטי, היו בגלל שהדשא לא טבעי ולא נעים למגע כמו דשא אורגני. אז אנו שואלים אותם : זו עובדה או דעה? אולי זו דעה על כל המוצרים הסינטטים וזו רק הכללה? ניסית פעם באמת להרגיש את התחושה? ולאחר שהם באמת מנסים הם משתכנעים ומבינים שטענותיהם היו בלתי מוצדקות, אבל אנחנו בטוחים ויודעים כי לקוחותינו מאוד מרוצים ועל הדרך חוסכים לא מעט כסף. לקבלת דוגמאות על ידי נציגינו: 0544-35-72-35. תוכל לצפות בדף: דשא סינטטי – האם הוא מתאים לעסק שלך?

אז מה היה איכות הדשא בעבר

בעבר, לא היה אפשרות לבחור בין סוגי דשא סינטטי שונים והיה רק סוג דשא אחד, עם השנים ולאחר עלייה אדירה בביקושים, חברות ייצור דשא סינטטי קלטו את הפוטנציאל והחלו לייצר דשא מלאכותי בהתאמה אישית. כיום תמצא סוגי דשא סינטטי מותאמים לכל פינה בבית ולכל ענף ספורט, גם לענף הכדורגל יש ייצור ספציפי של דשא סינטטי למגרשי כדורגל. טיב המוצר מתאפשר בזכות טכנולוגיה שהתפתחה עם השנים והדגמים החדשים מחזיקים מעל 20 שנה, כמה זמן דשא רגיל יכול להחזיק מעמד מבלי להשקות אותו, שנה?

היכולת להתקין דשא סינטטי במקומות שדשא רגיל לעולם לא היה יכול לשרוד בהם

דשא סינטטטי מורכב כיום בגגות, במשרדים מובילים, ובמקומות שלא ניתן להניח אדמה. היכולת לעשות זאת היא בזכות טכנולוגיה הגורמת למים לחלחל לדשא במהירות עצומה וכלל לא לגרום להצפה ונזקים אחרים, יכולות אלו וחישוב מהיר של אחד ועוד אחד בין ההוצאות של דשא רגיל לבין דשא סינטטי גרמה להרבה אחרים כבר לקבל את ההחלטה הנכונה, מה איתך?

אז מה אתם אומרים אתם תצליחו להבחין בהבדל בין דשא סינטטי של היום לדשא רגיל ?

אני מהמר שלא, אבל מה אכפת לכם לנסות ? התקשרו. ועוד היום נגיע עם דוגמאות להמחשה. לקבלת פרטים לחץ כאן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Google+