התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי – האם הוא מתאים לעסק שלך?

דשא סינטטי – האם הוא מתאים לעסק שלך?

הרבה עסקים בארץ ובעולם מבינים כמה חשוב לספק חוויה שירות ללקוח, התחושה שאנו מקנים ללקוחות שלנו משפיעה על רצונם לרכוש דווקא מאיתנו ולהפך. כמובן שיש עוד הרבה מרכיבים נוספים, אך על פי מחקרים ניתן להגדיל משמעותית את הסיכוי כי הלקוח ירכוש ממך אם תספק לו חווית נראות כללית טובה יותר של העסק שלך.

כחלק מתכנון האווירה ללקוח שלך, לגינה מטופחת יש השפעה עיקרית. לפני כעשור פרץ תחום דשא סינטטי בעולם. מאז, הקלות בה אנו יכולים ליצור אווירה ירוקה בביתנו, בעסקינו, במגרשי המשחקים של ילדינו הפך להיות הדבר הבא.

עקב התפתחות הדשא סינטטי בעולם והוספת מפעלים בעיקר בבלגיה, אשר משם החל הייצור הראשוני, גדל המבחר של הדשא עצמו, נוספו גוונים ונוספו רמות איכות שונות. דבר שנתן פתרון מעולה לבעלי עסקים אשר רצו לספק ללקוחות שלהם אווירה אחרת. דשא ירוק לאורך כל השנה בעסקים מבלי הצורך להשקיע כסף וזמן זה לא משהו שהם הכירו לפני.

ניתן להתקין דשא סינטטי בקלות ובכל מקום, אין שום סיבה למה שהוא לא יהיה קיים אצלך בעסק ויחסוך לך אלפי שקלים – צלצל עכשיו: 0544-35-72-35

דשא סינטטי בגני ילדים

השימוש הרב שנעשה עם דשא סינטטי לגני ילדים קרוב לוודאי שמשפיע גם על ילדייך, גני ילדים רבים בוחרים להחליף את המשטח הטבעי שלהם לסינטטי, גם הם הבינו שהדשא שומר על הילדים מפני חרקים, כינים ועוד. ילדים בכלל אוהבים לשחק על דשא סינטטי, צבע המשטח הוא ירוק עז, הדשא מאוד רך ונעים למגע והם לא צריכים להתגרד בכל פעם שהם באים אם המשטח במגע.

גני אירועים ומקומות נוספים

גני אירועים בוחרים לבצע התקנת דשא סינטטי לאחר שהשכילו להבין כמה המתחרים שלהם חוסכים, בתי מלון כבר לא מחזיקים צוות גננים שיתחזק את הדשא על בסיס קבוע, ניתן לומר שבהרבה מקומות נעשה שימוש בדשא סינטטי, אם זה טוב להם זה מצוין גם עבורך.

על מנת לקבל מידע נוסף לחץ כאן


Google+