התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי – המשטח מוצף

דשא סינטטי – המשטח מוצף

במדינות כמו מזרח אירופה הידועות בכמות המשקעים הברוכות, ישנו קושי לנהל משחקי ספורט בתקופות החורף כיוון שמרבדי הדשא הופכים להיות בריכת שחייה ולא כל כך קטנה. אם הפתרון שלהם להצפות זה להתקין דשא סינטטי אז תבינו שלא יכולה להיות הצפה בגינה שלכם אם תתקינו מרבד כזה.

תקנות פיפ"א

כשמדובר במשחקי כדורגל, שינוי חוקים נבדקים עשרות אם לא מאות פעמים כדי לא לפגוע בחווית המשחק הפופולרי ביותר בעולם. דשא סינטטי למגרשי כדורגל זאת דוגמה מצוינת, בזמן שבאצטדיוני כדורגל בינלאומיים מוחלפים מרבדי הדשא הטבעי בדשא מלאכותי כדי למנוע הפסקות משחקים בתקופת החורף, אנו מבינים כמה הוא יעיל להם וכמה הדשא הסינטטי יכול לתרום גם לנו.

למה עכשיו כן ולפני לא הרבה זמן לא היה את האישור לכך

כשדשא סינטטי ראה אור בפעם הראשונה הוא לא הורכב בטכנולוגיות מתקדמות כמו היום, לא לפני הרבה שנים המשטח הסינטטי היה מוצף בכל פעם שהיה יורד גשם, והוא לא היה בנוי כך שיוכל לנקז את המים. עובש וירקת שהיו נוצרים בסיבי הדשא גרמו לכמה חברות מובילות להרים את הכפפה ולהכניס לקו היצור שלהם את חזית הטכנולוגיה. כיום דשא סינטטי בנוי בטכנולוגית הסיב הכפול, טכנולוגיה שגם מאפשרת לסיבים לעמוד ישר וגם מנקזת לנו את המים במהירות שגבוהה יותר מהדשא הטבעי, לאחר ניסויים אלו והתקדמות הייצור הבחירה בדשא סינטטי כבר לא הצריכה המון מחשבה כמו בעבר.

אז איך הוא מנקז את המים במהירות

בניגוד לדשא טבעי שמונח ישירות על האדמה, לדשא סינטטי יש כמה שכבות: אדמה, אבנים קטנות ( שהמים יחלחלו בקלות ), יריעות שחורות (למניעת גדילת עשבים) והדשא עצמו. האבנים הקטנות שנקראות בשפה מקצועית ( חצץ שומשום ) מהודקות לאדמה כך שיש בתוכם חללי אוויר בכמות גדולה יותר מאדמה טבעית ומי הגשמים נספגים בתוכם בקלות. ברמת המוצר – המפעלים המייצרים דאגו לכך שצפיפות הסיב תהיה בדיוק כמו בדשא טבעי וכך הם הגיעו לתוצאה המושלמת.

להזמנת דשא סינטטי המיוצר בטכנולוגית הסיב הכפול לחץ כאן

 


Google+