התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי הסוף לאלרגיות – פשוט להגן על ילדינו

דשא סינטטי הסוף לאלרגיות – פשוט להגן על ילדינו

דשא סינטטי איננו מושך אליו מזיקים או חיידקים אשר יכולים לגרום לאלרגיות אצל ילדים מתחת לגיל 8, אתה בטח מכיר את התחושה הלא נעימה של הגירודים לאחר שבאים במגע ישיר עם דשא טבעי. לאחר התקנת דשא סינטטי אתה וילדיך תוכלו לשכב, לשחק ולבוא במגע עם הדשא כמה שתרצו מבלי לחשוש יותר מאותם גירודים מעיקים.

אני מניח שגם אתה בתור ילד מאוד אהבת לשחק בדשא, לקפוץ ולהשתולל, עכשיו ילדיך יוכלו לעשות זאת בתוך הגינה למשך כל ימות השנה מבלי ללכלך את הבית בכל פעם שהם יוצאים לגינה וחוזרים הביתה. דבר נוסף הוא קרחות דשא הצצות עם הזמן ובאופן טבעי בדשא טבעי ונפילה עליהם יכולה לגרום לפציעות, את אותם פציעות תוכל מעכשיו ובקלות לחסוך לילדיך. זאת גם הסיבה מדוע דשא סינטטי לגני ילדים זה מוצר מאוד מבוקש.

למה ילדים כל כך אוהבים דשא סינטטי

תהליך יצור דשא סינטטי לוקח בחשבון את חשיבות הצרכים של כולם. כיום, יש סוגי דשא המתאימים במיוחד עבור ילדים, דשא זה בדרך כלל עבה יותר, מה שגורם לריכוך הנפילה. וכתוצאה מכך דשא סינטטי אינו מלכלך ומאוד נעים למגע. הגינה שלך תהיה יותר שימושית בהרבה, נתונים מראים שלאחד התקנת דשא סינטטי השהייה באזור הגינה עולה ב 25%, נשמע מצוין שיהיה לך ולילדיך מקום נוסף לפרוק מתחים ופשוט להירגע.

בטיחות מרבית במשך כל השנה

בניגוד לדשא רגיל, אשר עלולים להופיע בו שלוליות בחלקים מסוימים של הגינה ולגרום להחלקות ופציעות, בדשא סינטטי הסיכויים יורדים באופן ניכר, דשא סינטטי תוכנן כך שהוא יכול לספוג 80 ליטר מים כל דקה. אז נכון, כשיורד מטר גשם כבד אי אפשר להיות בדשא אבל מה קורה לאחר מכן? אם יש דשא טבעי יציאה לא תתאפשר כי הבית יהיה מלא בוץ אך בדשא סינטטי זה לא קורה וניתן לדרוך עליו מיד כשהגשם נפסק, רק לא לשכוח לנגב רגליים בכניסה לבית.

להזמנת דשא סינטטי איכותי שישמור על בריאות ילדיך, להשארת פרטים לחץ כאן

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Google+