התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי לגינה – הפסיכולוגיה של הצבע הירוק

דשא סינטטי לגינה – הפסיכולוגיה של הצבע הירוק

לכל צבע יש השפעה על בני אדם, הדבר אפילו משפיע עלינו ברמת הטעם, בניסוי שנעשה לקחו קבוצת בני אדם ונתנו לכל אחד מהם את האפשרות לבחור את המאכל האהוב עליו ביותר אך בצבע שונה. קבוצת הניסוי קבעה באופן מוחלט שהם לא נהנו מהמאכל כמו בעבר. מפה אנחנו לומדים שלכל צבע יש מטרה והטבע מספק לנו מגוון צבעים שאנו זקוקים להם.

הכחול והירוק – צבעים מרגיעים

כל אחד מאיתנו שמסתכל על הים ואפילו מבלי לשמוע את התנפצות הגלים חש תחושה נינוחה ומרגיעה כך קורה גם שאנחנו מגיעים לשמורת טבע או לגינה מושקעת ומטופחת, ההבדל בין גינה מרגיעה לגינה שלא עושה את העבודה אינו גדול ואינו תלוי בכמה כסף תשקיע, ע"י השקעה חכמה ולא משנה באיזה תחום, מקבלים את התמורה ויוצאים מרוויחים.

לקום בבוקר ולהנות מהטבע

אחת הסיבות שאנו כל כך נהנים להגיע לבית מלון, צימר או בית הארחה היא בגלל שמקומות אלו מקפידים להקיף את עצמם בכמה שיותר ירוק כדי שאתה תרגיש מחובר ותהנה מזמן השהייה שלך במקום. ממקומות אלו גם שוכרים את שירותיהם של יועצי צבעים לאחר שהבינו כמה ההשפעה יש לבחירת הצבעים.

אז איך גם אתה יכול להנות מכך בגינה הפרטית שלכם?

במילה אחת – שיטה. שיטה זה הכל, היא ההבדל בין עסק מצליח לעסק כושל, ברגע שתזמין את שירותיהם של חברה שלא רק מתעסקת ברמת הגינון אלא גם באביזרים לגינה: דקים,  אבני מדרך,חלוקי נחל, עבודות בעץ, ג'קוזי, בריכות גדולות או קטנות, תוכלו להלביש את השירות ע"פ המידה המדויקת שלך, מבלי להוציא כסף ואז לגלות שבעצם אתה צריך להוסיף עוד קצת מבלי שתכננת זאת.

כדי לקבל את הייעוץ הטוב ביותר והמתאים במיוחד עבורך, אם אתה רוציה גינה איכותית ומפוארת במחיר שהוא לא בהכרח יקר, כדאי לך להתייעץ עם צוות המומחים שלנו, לקבלת הצעת מחיר עוד היום לחץ כאן

 

 


Google+