התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי וחיות מחמד

דשא סינטטי וחיות מחמד

ממבט ראשון דשא סינטטי וחיות מחמד זה לא שילוב שנשמע כל כך מבטיח. אך למרבה הפלא, חיות מתייחסות לדשא סינטטי בדיוק באותה צורה שבה הם מתייחסות לעוד שטיח שיש אצלך בכניסה לאמבטיה. דשא סינטטי איכותי עשוי באמת מחומרים עמידים מאוד לנזקי הסביבה והוא מחזיק בקלות 20 שנה גם בגינה שטופת שמש מבוקר על לילה.

ומה הסיבה בעצם שדשא סינטטי עשוי מחומרים אמידים, ולמה זה טוב גם לך ?

דשא סינטטי הגיע למחוזותינו כדי לתת מענה לחיסכון במים, לכן תראה המון גינות ציבוריות, פארקים ומגרשי כדורגל שמותקן בהם דשא סינטטי. על מנת לעודד אותנו האזרחים לרכוש את המוצר, האיכות הייתה צריכה להיות בהתאם על מנת שבאמת תתקין דשא סינטטי וכך גם תחסוך כסף רב על הוצאות מים.

מה הקשר בין מוצר איכותי לבין חיות המחמד ?

פשוט מאוד, גם אם קרה שחיית המחמד עשתה את הצרכים שלה על משטח הדשא למרות שחיות המחמד אוהבות לעשות את הצרכים על צמחייה אמיתית תוכלו לנקות את המשטח בקלות מבלי לגרום למשטח שום נזק. ראה דף: כיצד מתחזקים דשא סינטטי.

 הסיבה לכך ?

דשא סינטטי פועל בדיוק כמו דשא רגיל, בשכבה מתחתיו יש יריעות נושמות (מחוררות) הגורמות למים לחלחל לאדמה, אתה משקה את הדשא בצינור והמים מחלחלים לאדמה שמתחת בדיוק כמו בדשא טבעי. מאחר והלכלוך שוקע ולא נשאר על שכבת הדשא קל מאוד לנקות את המשטח. תוכל  לאסוף ביד את הצרכים של בעל החיים ואת השאר לשטוף בדיוק כמו שהיית עושה במקרה שהיה לך דשא אורגני.

 עובדה! דשא סינטטי מושך אליו פחות מזיקים, הגיוני לא? 

מאחר ודשא סינטטי מורכב מחומרים ידידותיים לסביבה (חומרים פולימרים) הוא בעצם דוחה מזיקים ומאפשר לך לשהות בגינה בהנאה רבה.

לקבלת הצעת מחיר לדשא סינטטי איכותי במיוחד ובמחיר המשתלם ביותר לחץ כאן

 

 

 

 


Google+