התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > סוגי דשא סינטטי > דשא סינטטי לבתי מלון

דשא סינטטי לבתי מלון

מעוניין לחסוך כוח עבודה רב, הדרוש לתחזוקת דשא טבעי?
רוצה שהאורחים שלך יראו ירוק למשך כל השנה?

מה בתי מלון עשו עד היום בנוגע לדשא

אם נשים לב ולו לרגע קטן נוכל לראות שרוב בתי המלון נמנעו להתקין דשא במקומות בהם האורחים שלהם נוהגים לשהות: בעיקר הבריכה. הרודס, דן אילת, מרידיאן, הילטון מלכת שבא אלו לא בתי מלון שתראו בהם דשא סביב לבירכה אלא בעיקר ריצוף שיש ופתרונות נוספים.
דשא סינטטי מבוקש בעיקר ע"י בעלי צימרים ומלונות חדשים

לאחר שדשא סינטטי פרץ למחוזותינו בסערה הוא גם הותאם לכך שיהיה ניתן להתקינו בכל מקום, אז אומנם לא כל בתי המלון הישנים יהרסו את כל הקונסטרוקציה ויבנו במקומה דשא סינטטי, אך צימרים חדשים בארץ ומלונות חדשים בארץ ובעיקר מהעולם כן עושים שימוש בדשא סינטטי וחוסכים כסף רב.

בניית מלונות בארץ

קשה לקבל מדד סטטיסטי שקובע עד כמה הדשא סינטטי הפך להיות נפוץ בתחום המלונאות כיוון שבשנים האחרונות לא נבנו יותר מדי מלונות חדשים, אך ניתן לראות שבעולם יש אלפי מלונות חדשים שנבנים ומותקן בהם דשא סינטטי (לתת דוגמאות), למלונות אלו קל לאפשר לאורחים שלהם לשהות על הדשא כיוון שהדשא עשוי כך שהוא יכול להחזיק יותר מ 20 שנה מבלי לטפל בו בכל חודש, אז נגיד שלמלון יש הרבה יותר אורחים והשהייה על הדשא מרובה יותר וניתן לדשא יכולת שרידות של 5 שנים. הדבר עדיין שווה לחיסכון של  5 שנים במים ו 5 שנים בכוח אדם ותחזוקה שוטפת.

לסיכום

דשא סינטטי מתאים גם לעסק שלך. למלון משתלם הרבה יותר להתקין דשא סינטטי מאשר דשא רגיל, תוכל לחסוך אלפי שקלים בחודש ולהפסיק להעסיק צמד גננים או צוות המוקצה במיוחד לטיפול בדשא מסביב לשעון. מחברות שנוצרה בינינו לבין מנכ"לים של בתי מלון כבר הבנו עד כמה זה קשה לנהל בית מלון ועד כמה חשוב לב להשים לפרטים הקטנים ולחסוך בהוצאות, אנחנו רק רוצים לקחת בזה חלק.

להזמנות או לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן


Google+