התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי לגני אירועים

דשא סינטטי לגני אירועים

כמה חוסכים היום בעלי אולמות בעקבות ההמצאה הזאת שנקראת דשא סינטטי: תחזוקה, השקייה, גינון, גיזום ועוד, ומי דיבר בכלל על ההתעסקות של לנהל את האופרציה הזו. אפילו בראייה שטחית ניתן להבין שהחסכון אדיר .זה לא דבר פשוט כלל לתחזק דשא רגיל במשטחים גדולים כגון גני אירועים, הרי הדשא אמור להיות במיטבו ערב ערב. אז מה כולם החליטו לעשות בסוף? דשא סנטטי.

מישהו יבחין בהבדל?

אתה הבחנתם בהבדל? וגם אם כן? ההבדל היה כזה נוראי? פעם שמעתם מישהו אומר: האוכל היה מצוין אבל הדשא לא משהו? ההפך הוא הנכון, דשא סינטטי ירוק יותר, תבדקו ותראו בעצמכם, מה שעוד תגלו, זה את כמות בעלי האולמות שכבר החליטו שאת כספם את לא זורקים כך סתם. תוכל לצפות בדף: דשא סינטטי – חסכון אדיר במים. מהיום, לא צריך לשלם אלפי שקלים כל חודש על שירות שאותו אנו יכולים לקבל בהשקעה חד פעמית, שאל את עצמך אם רכישת דשא סינטטי זו הוצאה או השקעה? ברוב המקרים תבין שזו השקעה והיא תשתלם לך מאד גם בזמן הקצר וגם בעתיד הרחוק יותר.

עלות אל מול תועלת

אז להתקין דשא סינטטי זה לא דבר זול, יחד עם זאת גם לזרוע דשא טבעי זה לא עניין של כמה שקלים, התקנת דשא סינטטי יקרה יותר מדשא טבעי אך ההפרש מתחיל להתקזז מיד בתום ההתקנה, תוך חודשים ספורים תחזירו את ההשקעה ותשכחו שהיה לכם דשא שדרש מכם טיפולים רבים. יש מוצרים סינטטים רבים שנשמרים לאורך זמן ובמיוחד כשמדובר בדשא סינטטי, הביקוש והחיסכון במשאבים עודדו את החברות שמייצרות את הדשא להשקיע ולפתח טכנולוגיות שגורמות לכולנו להרוויח ממנה, דשא סינטטי נשאר ירוק לאורך זמן בזכות אותם חומרים איכותיים הנוספו לתהליך היצור במשך השנים וכתוצאה מהתקדמות טכלונוגית.

להיות בראש שקט :

אני מציע לך שתבדוק את מצב המשטח של גני אירועים שונים, גני אירועים שהתקינו דשא סינטטי לפני כמה שנים, תבדוק איך המשטח נראה כיום, אני מנחש שלא תבחין בשינוי כי גני אירועים מתקינים דשא סינטטי איכותי מבלי להתפשר. כשהתחרות בכל יום גוברת בתחום אולמות האירועים וכל הזמן צריך להמציא את הגלגל מחדש אז לפחות בתחום הגינה תמצא את השקט שלך. בתחום הדשא יש לנו את הפתרון המושלם עבורך בתחומים אחרים נשאר לנו לאחל לך בהצלחה.

לקבלת פרטים על מגוון מרבדי דשא איכותיים, לקבלת פרטים לחץ כאן

 


Google+