התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי למגרשי כדורגל

דשא סינטטי למגרשי כדורגל

מחפש להתקין דשא סינטטי במגרש כדורגל ולהתחיל לחסוך באופן מיידי?
לאחר שהתוודענו לכניסתו המהירה של דשא סינטטי לחיינו כבר אפשר להבחין בו בכל מקום אפשרי, במגרשי הכדורגל?

גם אנחנו הופתענו מאוד…

למרות שאנו יודעים מאילו חומרים איכותיים עשוי דשא סינטטי לא חשבנו שהוא יתפרץ באופן כל כך חד למגרשי כדורגל אך המציאות לימדה אותנו אחרת. מגרשים שהותקן בהם דשא מלאכותי חוסכים המון כסף. בניגוד לדשא רגיל שחתיכות ממנו עפות כשרצים עליו מהר או לאחר בעיטה בכדור, בדשא סינטטי לא כך הדבר. הסיבה שאף אחד לא חשב שדשא סינטטי יתפוס במגרשי כדורגל הוא בגלל שהדשא היה לב המשחק, אז שפיפא יאשרו לקבוצות להתקין דשא סינטטי? ולא רק במגרשי האימונים אלה גם באצטדיונים המרכזיים? אבל כבר הוכח שדשא סינטטי בהרבה יותר יעיל ממה שכולם חשבו ועצם העובדה שמתקינים אותו במגרשי כדורגל רבים הדבר אומר הכל.

למה כל כך חשוב למנהלי מגרשים להתקין דשא סינטטי ?

כבר דיברנו על כך שהדשא הוא לב המשחק ולכן, הדשא עדיין לא מותקן באצטדיונים מרכזיים של קבוצות ענק, אך בהחלט ניתן לראות אותו בהמון מגרשי אימונים וניתן לומר שברובם. השינוי הראשון שמבחינים בו הוא תשלום המים האדיר שמוכפל ואפילו משתלש במהלך יולי אוגוסט.

ומה עם תחזוקה ?

מגרשי ספורת מתפרסים על שטחים גדולים המושכים אליהם מזיקים וחיידקים, כמה עולה בשנה לתחזק דשר רגיל עם חומרים שונים ? ומה עם דישון ושזרוע ? אתה בטח כבר מבין.

דשא סינטטי יכול לפגוע ברמת חווית המשחק ?

כלל לא, יצרני דשא סינטטי הבינו את הצורך ואת הביקוש של מנהלי מגרשים ודאגו לייצר סוגי דשא סינטטי המתאימים במיוחד עבור מגרשי ספורט שונים, יש דשא שמותאם במיוחד עבור מגרשי כדורגל, יש המותאם במיוחד עבור מגרשי פוטבול, טניס וכו'.

דשא סינטטי ושמירה של הסביבה …

מצד אחד יש דשא סינטטי ומצד שני דשא טבעי ופוטוסינטזה, אך לא צריך לחשוש מפגיעה בסביבה הטבעית כלל וכלל, שימוש בדשא סינטטי לצרכים אנושיים הנו מזערי ביותר ביחס לכמויות דשא שיש ביערות ושטחים פתוחים בעולם, גם אם לוקחים בחשבון שכל מגרשי הספורט בעולם יעברו לדשא סינטטי לא תהיה שום פגיעה. להיפך, הממשלה מעודדת אותנו האזרחים לעשות שימוש בדשא סינטטי ולהתחיל לחסוך במים שמחירם קופץ בכל שנה.

להזמנת דשא למגרשי ספורט לחצו כאן


Google+