התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי – לקנות מהיבואן ולחסוך בהוצאות

דשא סינטטי – לקנות מהיבואן ולחסוך בהוצאות

רוצה לחסוך את כספך ולקנות הישר מהיבואן?
רוצה לקבל אחריות מלאה גם על הדשא וגם על ההתקנה?
זאת ועוד – רוצה גם לקבל את מוצר האיכותי ביותר ?

בעקבות המחסור האדיר במים הפוקד את ישראל ולאור עליית מחירי המים דשא סינטטי הפך למוצר מבוקש בכל בית, רק שבחלקם כבר מותקן דשא סינטטי ובחלקם ימשיכו להישפך המים וההוצאות עד שלבסוף גם בהם יוחלט להתקין דשא סינטטי, המוצר מיוצר במבחר צבעים, דוגמאות, איכויות ומיועד להתקנה לכל מטרה שאותה תבחר בין אם זה גינה, פינת ישיבה בתוך הבית, מגרשים ועוד.

סוגי דשא :

בהחלט יש הפרש במחירים ותוכל למצוא מחירים זולים יותר וזולים פחות, כמובן שכדאי לקחת בחשבון את טיב המוצר ולבחון איזה סוג דשא אתם צריכים – ראה דף: סוגי דשא סינטטי. החברה שלנו היא הראשונה לייבא מרבדי דשא ודוגלת במתן מוצר איכותי ללקוח, אנו דואגים להתאים את הדשא לתקציב הלקוח ומוודאים שהוא קיבל את הטוב ביותר ליכולת הכלכלית שלו. שאל את נציגנו על המבצעים החדשים.

מחירי הדשא משתנים במספר פרמטרים

עובי הסיב, משקל המשטח, צפיפות והאם מותקנת בו טכנולוגיית הסיב הכפול, ככל שלפרמטרים אלו יהיה יותר משקל ונפח כך המחיר יעלה, חשוב מאד שלא ללכת על הדשא סינטטי הדק או הזול ביותר אלה אם כן אתם מעוניינים לסגור איזו פינה בבית שאף אחד לא באמת מגיע אליה להירגע ולהנות.

למה לגשת ליבואן ולא לקנות דרך האינטרנט ובמקומות שבהם אין תצוגה

בגלל שחשוב להתרשם מהמוצר, לגעת ולבחון אותו חשוב מאד להגיע פיזית למקום המכירה, אנו מציעים שירות של נציג שיגיע עד לביתכם ויציג בפניכם מגוון סוגי דשא מבלי שתצטרכו לצאת מהבית. להשארת פרטים לחץ כאן. 

הדגמים שאנו מייבאים מיוצרים במפעלים הטובים בעולם ועומדים בתו תקן מחמיר, יש המון פרטים קטנים שיקבעו את ההנאה שלכם מהמוצר וחשוב לשלב את הדברים כך שכל דבר יתחבר לשני. דוגמה : בחירת סוג הדשא והתאמה שלו לאזור שאותו בחרת, אולי נוכל לייעץ לכם לשלב דקים או אבנים מיוחדות כך שבאמת תוכלו להגיע אל היעד שלכם.

להשארת פרטים לחץ כאן


Google+