התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי – לדעת שבחרת נכון

דשא סינטטי – לדעת שבחרת נכון

בכל פעם שאנו מקבלים את חשבון המים אנו מופתעים מחדש, אנחנו פשוט לא מבינים ושואלים את עצמנו איך זה יכול להיות? לאחר שנת בצורת ב 2010 ולאחר שהקציבו לנו כמות מים מדודה לכל לאדם ולכל גינה, כדאי מאד שנתחיל להסתגל לכך כי זה לא הולך להשתנות בזמן הקרוב, מתי הייתה ירידה בחשבון המים? רגע, זוכר מתי בפעם האחרונה הייתה   איזושהי הוזלה? אז זהו שלא, חשבון המים שלך רק הולך ומתייקר עם השנים.

גינות פרטיות – ההתמודדות

לאחר שחלק מבעלי גינות פרטיות כבר לא יכלו לעמוד במעמסת התשלומים לרשות המים, ולאחר שהגינות שלהם כבר לא היו כל כך ירוקות, הם החליטו להתקין דשא סינטטי ואנו יודעים שלקוחותינו מודים לעצמם על כך, חשבון המים שלהם ירד משמעותי וגם שעות התחזוקה הרבות.

זמן והתעסקות

זמן שווה כסף, וזה לא אומר שאם תשקיעו מזמנכם תהנו מגינה ירוקה לאורך כל השנה, כדי שהגינה תהיה ירוקה כל השנה ולמשך תקופה ממושכת זאת התעסקות סביב השעון. כדאי לקחת בחשבון: מים, זמן, דישון, שזרוע, הדברה, לכלוך ועוד'. כל אלו מסתכמים לבסוף בהרבה מאד כסף שאותו תוכל לחסוך בקלות.

יתרונות הדשא הסינטטי

דשא סינטטי איננו מצריך השקייה כלל, אך כדאי לצנן אותו מדי חודש וחצי ולהסיר ממנו אבק באמצעות צינור מים. על הדשא הסינטטי לא גודלים עשבים שאותם תצטרך לגזום ובעצם לא תצטרך להחליף את מכסחת הדשא כל כמה שנים, לא יסתובבו לך כל מיני מזיקים על הדשא שיטרידו את מנוחתך ולא תתאכזב לראות את הדשא שלך מקבל גוון חום בתקופות יבשות ולאחר שהשקעת ממיטב כספכך.

צרכנים רבים כבר גילו את סודות החיסכון של הגינה, אנו מקווים שאתה גילית אותם עכשיו, לקבלת הצעת לחץ כאן

קנית בית פרטי, ומן הסתם אתה רוצה להשקיע בגינה שלך. הרי החלום של לשבת בגינה ולראות את הילדים משחקים על הדשא היה אחד הגורמים למעבר לבית פרטי. אבל לפני שאתה רץ לקנות דשא רגיל, אתה חייב לקחת בחשבון שהעלויות תחזוקת דשא טבעי וגינה הם גבוהות ביותר, אפילו יותר מבעבר.  אסור להשקות גינה שגודלה מעבר ל 150 מטר מרובע והקנס על חריגה מאוד גבוה

דשא טבעי גם דורש הרבה עבודה בתחזוקתו. בנוסף להשקיה מסודרת, צריך לכסח אותו מדי חודש, אחרת הוא יתמלא בעשבים שוטים ולא ניתן יהיה לשבת עליו כלל. אתה תצטרך לרכוש מכסחת דשא , עניין לא זול לחלוטין ולהקדיש מזמנך למטרת כיסוח הדשא. אם אתה עסוק מדי לכך, תאלץ לשלם לגנן שיגיע באופן קבוע על מנת לכסח את הדשא. גם כן עניין לא זול.

לתאום פגישה עם נציג לחץ כאן


Google+