התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > דשא סינטטי מחירים – בדוק

רוצה לקבל את המחיר הטוב ביותר?
רוצה לדעת בדיוק על מה אתה משלם?
כדי להבין טוב יותר את תחום הדשא סינטטי דף זה הוא במיוחד עבורך…

דשא סינטטי מחירים – כללי

בתחום דשא סינטטי חשוב מאוד להבין ולאסוף מידע בטרם הרכישה, במאמר זה אנחנו הולכים לגלות לך איך התחום פועל כדי שלך יהיה קל יותר לקבל את החלטותיך. עכשיו, די הגיוני שאם נשלם יותר אז נקבל מוצר שהוא יותר טוב, וזה נכון גם לגבי המחיר של הדשא שאותו אתה הולך לקנות אבל יש משהו שצריך לדעת. והנה ההסבר: יכול להיות שבמקום אחד דשא סינטטי נפוליאון או קיסר יעלו פחות מבמקום אחר ואנחנו מדברים על אותו הדשא, אנחנו מדגישים זאת כי הפער יכול להיות משמעותי ובמידה גדולה אם מדובר בגינה גדולה.

מדוע יכול להיווצר פער משמעותי במחיר

מחירים של דשא סינטטי נקבעים גם ע"י חברות מיתוג ושיווק, חברות אלו נשענות על ההיגיון הבריא של בן האדם, שאומר: שאם המוצר יקר יותר מבמקום אחר אז בטח שם אני יקבל יותר, ואנחנו מדברים על אותו הדשא. חברות המיתוג חיות על היגיון בריא זה ומתפרנסות ממנו בנדיבות.

לגבי פער במחיר בין סוגי דשא שונים?

פה אנחנו רוצים להדגיש משהו מאוד חשוב לגבי מחירים של דשא סינטטי. הצהרה: דשא סינטטי שמחירו 90-10 ש"ח למטר יהיה טוב יותר מדשא שמחירו 40-60 ש"ח למטר. דשא שמחירו 149-199 לא יהיה טוב איכותי יותר מדשא שעולה 90-100. חשוב להדגיש שרשתות הבית הגדולות מוכרות דשא סינטטי במחירים שנעים בין 90-100 ש"ח שזה לא הדשא האיכותי ביותר.

מחירים שלנו

כחברה בעלת ערכים, שרוצה את הטוב ביותר בשבילך, אנחנו מוכרים דשא סינטטי איכותי ביותר במחיר של 82 ש"ח למטר. תוכל לקרוא בהמשך המאמר על סוגי דשא שברשותנו.

מחירים של דשא סינטטי נעים באתר בין 52-82 ש"ח

כחברה הגדולה בישראל ליבוא דשא סינטטי החלטנו שדשא איכותי כל אחד יוכל לקנות, ואנחנו מספקים לכם את סוגי הדשא האיכותיים ביותר.

בטח השמות האלה מזכירים לך משהו

דשא סינטטי קיסר, דשא סינטטי נפוליאון, דשא קיסר טופ ונסיכה, הפכו להיות הבירור הראשוני של אדם המעוניין לקבל הצעת מחיר לגבי דשא סינטטי.

להזמין את הדשא במחיר ביותר

מחיר דשא קיסר ודשאים נוספים בצבע שונה עולים אצלנו רק 82 ש"ח כולל מע"מ, מחיר שברשת אחרת יעלה לך 149 ש"ח ויותר. להצעת מחיר לחץ כאן

 


Google+