התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי כיצד לתחזק דשא סינטטי

דשא סינטטי כיצד לתחזק דשא סינטטי

שטיפת המשטח בכל חודש

בדיוק כמו שאנו שוטפים את הבית יש לדאוג לכך שגם הדשא יהיה נקי, אמנם התדירות לא צריכה להיות כל כך גבוהה' אך רצוי להעביר שטיפה קלה בכל חודש, שטיפת המשטח אינה מצריכה מאמץ רב והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות צינור מים, מפוח או מטאטא. גם אם החלטתם לא לשטוף את הדשא כל חודש ולנקות באמצעים שונים כפי שכבר הזכרנו יהיה מאד כדאי לשטוף אותו לפחות אחת לחודשיים כדי לרענן אותו ולהסיר את האבק.

 לאחר אירועים ומפגשים משפחתיים

לאחר שהזמנתם ואירחתם את משפחתכם או חבריכם הטובים וארגנתם אירוע שבו חפצים כבדים הונחו על הדשא' יש להבריש אותו על מנת לפתוח את הסיבים מחדש, ובכדי שהמראה יחזור בדיוק למצב הקודם.

 התמודדות עם בעלי חיים

גם כאן אין צורך לדאוג, הרי דשא סינטטי פועל בדיוק כמו דשא טבעי, אם קרה מקרה ובעל החיים עשה את צרכיו על הדשא פשוט קחו צינור ותשתפו את האזור הספציפי. הערה: מקרים אלו כמעט ואינם קורים כיוון שבעלי החיים מעדיפים לעשות את הצרכים שלהם בתוך עשבייה טבעית.

 כדוריות גומי

קוביות גומי מגיעות עם מרבדי דשא שאין בהם את טכנולוגיית הסיב הכפול, כדאי מאד להוסיף סכום מסוים ולקבל מרבד דשא עם טכנולוגיה זו , הטכנולוגיה מונעת את הצורך בשימוש כדוריות גומי, כך מרבד הדשא ימשוך אליו פחות אבק.

 כללי

נקו את הדשא על פי הקריטריונים שלכם, אם אתם מקפידים יותר על הניקיון אז תנקו יותר, ואם פחות אז פחות. הדגשים שנתנו כאן אינם מחייבים אך רצוי לבצע אותם למען אזור המגורים שלכם וההיגיינה האישית של כל חברי הבית.

לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

 

 

 

 

 


Google+