התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > מדוע בתי קפה ומסעדות בוחרות בדשא סינטטי

מדוע בתי קפה ומסעדות בוחרות בדשא סינטטי

החיסכון בהוצאות השותפות והחיסכון בהתעסקות גרמו לבעלי עסקים לבחור פה אחד – דשא סינטטי. אם אתה בעל בר, מסעדה, גן אירועים או פאב שתסיים לקרוא את המאמר תדע על היתרונות הרבים שיש לדשא סינטטי להציע לך.

בעלי עסקים מצליחים מבינים שבדיוק כמו תפריט האוכל ותפריט המשקאות לא פחות חשוב לדאוג לאווירת המקום, תאר לך שאתה נכנס למסעדה האוכל טוב בר המשקאות מעולה הקינוחים טובים אך פתאום אתה מביט גם החוצה ואתה רואה גינה מוזנחת ודשא לא מטופח, נכון קצת מוריד מהחוויה? אז נכון לרוב זה לא קורה ובעלי עסקים נוהגים לטפח את הגינות שלהם באופן שותף. אך רק רגע, שאלת את עצמך כמה כסף הם מוצאים כדי לגרום לגינה להיראות טוב? אני רוצה שתשאל את עצמך כמה כסף מוציא בעל מסעדה או פאב שהחליט להתקין דשא סינטטי! מסקרן אותך? תכף תדע …

משיכת לקוחות

אנחנו בני אדם, ובני אדם חושבים באופן הגיוני, אתה מסכים איתי שכשתראה מסעדה עם תור משתרך בכניסה, אתה תחשוב באופן אוטומטי שזאת מסעדה טובה, נכון? המנגנון הזה עובד אצל כולנו. אז נכון שאנחנו גם מגיעים למסעדה בגלל שקיבלנו המצלה או בגלל שראינו הרבה אנשים, אך אם אכפת לך גם מאופי המקום ואתה מתכנן להתקין דשא, למה כבר לא ללכת על דשא סינטטי שנחשב היום לאחד הרהיטים החסכוניים ביותר, אם כולם עושים משהו מסוים לא באמת חייב לעשות את אותו הדבר אבל כנראה ששווה לבחון זאת.

החיסכון ברמת העובדות

דשא סינטטי חסכוני הרבה יותר מדשא רגיל וזאת אחת מהסיבות שהמון בעלי עסקים בוחרים בו, עוד לפני שהזכרתי את היתושים, הזבובים, החרקים והאקסטרה ריסוס שצריך לבצע כשיש דשא רגיל באזור מסעדה, עוד לא כתבתנו את המילים : מים, גיזום, גנן, ממטרות, חשמל ובוץ. אם זה לא היה כזה משתלם אז זה כנראה היה מוצר לעשירים בלבד. ראה דף: דשא סינטטי חיסכון אדיר במים

דגש לעיצוב המקום

דשא סינטטי איננו מגיע רק בגוונים של ירוק כך שאם שילמתת למעצבת היא עדיין תוכל לעצב לך את המקום בגמישות מרבית, אם אתה אוהב ייחודיות תוכלו לבחור את הדשא באיזה גוון שתרצה.

זול זה בעצם יקר ?

במקרה של דשא סינטטי כן. כמו שכבר נאמר דשא סינטטי הוא מוצר ששווה לכל כיס וכל אחד שמתכוון להתקין דשא עדיף שיתקין כבר דשא סינטטי איכותי. הבדל המחיר בין דשא סינטטי ברמה נמוכה לבין דשא סינטטי איכותי הוא לא משמעותי ולאורך זמן התקנה של דשא סינטטי איכותי היא המשתלמת יותר,כדאי לברר גם איזה סוג דשא הולך להיות מותקן אצלך בעסק, אני מניח שלא בא לך להתקין דשא בעובי 2 ס"מ שלא תופס נפח ולא מקבל את האפקט הרצוי, מאוד חשוב לברר לגבי עובי וצפיפות הסיב.

לקבלת הצעת מחיר, לחץ כאן


Google+