התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי לגינה במזג אוויר הישראלי

דשא סינטטי לגינה במזג אוויר הישראלי

עד כמה דשא סינטטי טוב לאקלים הישראלי?

במדינה הקטנה שלנו, הקיץ והחורף הם אקלים קיצוני של חום וקור בהתאמה. מה שבעצם קורה הוא שאם לא מטפלים טוב בדשא בתקופת הקיץ: בחורף מגלים שלא נשאר כבר במה לטפל, הסיבה לכך פשוטה: בקיץ החום הקיצוני הורג את הזרעים של הדשא ושיש לצנן אותם באופן מבוקר כדי לוודא שהזרעים ישרדו את התקופה, מה שגורם לחשבון המים לטפס מעלה.

דשא סינטטי הוא הפתרון האולטימטיבי, החומרים האיכותיים שנמצאים בדשא סינטטי גורמות לו בקלות לשרוד ולדלג על התקופה החמה שאותה אנו מכירים היטב, הדשא מורכב מחומרים שמאפשרים לו להחזיק יותר מ 20 שנה ולנו נשאר רק להנות ולחסוך את כספנו. 

האקלים הישראלי

מדינתנו סובלת מאקלים קיצוני של חום המלווה באוויר מדברי המגיע ממדינות שכנות, בעיקר ממצרים. אוויר זה גורם להתייבשות מוקדמת של הצומח ופוגע בצמחיות רגישות כגון דשא המצריך תחזוקה שוטפת, לחום ולאוויר היבש יש השפעה סופר מזערית על יערות וצמחייה סבוכה כי לרוב היא מורכבת מעצים ומעשבים שכושר ההישרדות שלהם גבוה, הראשונים להיפגע מהחום כתוצאה מתחזוקה לקויה הן גינות פרטיות.

להבדיל מדשא טבעי, דשא סינטטי אינו מושפע מתקופות יבשות אלו, ולא חל בו שום שינו מבחינת הצורה והמרקם, אנשים שכבר התקינו דשא סינטטי נהנים מדשא בצבע ירוק והם חוסכים בהוצאות רבות כל השנה. תוכל להתקין דשא סינטטי בכל מקום שתרצה: עליית גג, בתי מלון, מגרשי ספורט ועוד', אם כדאי להתקין מרבד דשא מלאכותי במקומות אלו ודאי שיהיה כדאי גם לך להתקין מרבד סינטטי אצלך בגינה. 

דשא סינטטטי אינו מתייבש, הקרחות שאותם אתם רגילים לראות ברוב הפעמים כבר לא יופיעו וכבר לא תצטרכו לטפל בדשא ולדאוג לגזום אותו בכל חודש, מכונות הגיזום שעושות המון רעש ולרוב מתקלקלות במהירות יוכלו הפעם לנוח בצד ולא יהיה לכם צורך לטפל גם בדשא וגם במכונת הגיזום, תחשבו כמה כסף עולה מכונה טובה כזו, אם אין לכם מכונה כזו תבינו שישר אחרי ההחלטה להתקין דשא סינטטי כבר חסכתם בסביבות 2000 שקלים.

הגנה מפני מזיקים ויתושים

חשוב לזכור שמזג האוויר הקיצוני שלנו מושך יחד איתו חרקים, זבובים, יתושים וכו'. מזיקים אלו אוהבים דשא ונוהגים להתרבות דווקא שם ודווקא במקום שאנחנו אוהבים להירגע בו ולארח את קרובינו וחברינו לארוחה טובה, דשא סינטטי הוא הסוף לאלרגיות, הוא כלי מצוין להתמודדות עם מזיקים אלו משום שהם לא נמשכים אליו ובטבע כמו בטבע החיות מעדיפות צמחייה טבעית כך שחשוב לנצל זאת, אם כל כך הרבה יתרונות אין זה פלא למה קצב הביקוש עולה מיום ליום.

לקבלת הצעת מחיר, לחץ כאן

 

 


Google+