התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > סוגי דשא סינטטי > דשא סינטטי לבריכות שחייה הפתרון המושלם

דשא סינטטי לבריכות שחייה הפתרון המושלם

אם יש לכם בריכה אתם בטח כבר מבינים את חשיבות הדשא מסביב, דמיינו לעצמכם בריכה שאין מסביב דשא, הדמיון אינו מזהיר במיוחד. לדשא סביב הבריכה יש כמה יתרונות : יש איפה להירגע, מונע סכנת החלקה, משדרג לנו את איזור הבריכה ומיפה אותו.

דשא סינטטי מונע החלקות

בטח כבר יצא לכם לראות ילדים משתוללים מסביב לבריכה ומעיפים מים לכל עבר, כשהמים עפים החוצה ואז הילדים יוצאים להשתולל נוצר מצב מסוכן. גם דשא רגיל מונע סכנת החלה ותוכלו להתקין אותו אך גם תוכלו לראות בעצמכם שברוב הגינות שבהם יש בריכה, הדשא שצמוד אליה מלא בקרחות, קרחות אלו נגרמות בעיקר מכלור שניתז מהבריכה החוצה ומדריכות מרובות.

לא תצטרכו בטון מסביב לבריכה

מאותה הסיבה שכבר ציינו, לא נהוג להתקין דשא רגיל צמוד לבריכה.לכן, לוקחים בחשבון מרווח של מטר בין הבריכה לדשא. כיום, כיוון שכלור איננו מזיק לדשא סינטטי ניתן להניח אותו צמוד לבריכה וזה מעצם מה שקורה בהמון בריכות ציבוריות ופרטיות. ההעדפה היא למנוע סכנות החלקה ולנצל את שטח הדשא בגינה כמה שיותר.

תחזוק בריכת שחייה עם דשא סינטטי

לתחזק בריכה זה לא דבר כל כך פשוט, לנקות אותה, להשלים את המים שדאו והותזו החוצה יהיו תחזוקה שבשגרה, לתחזק גם את הבריכה וגם את הדשא יגרמו לכם לצאת בהוצאות כבדות, זמן ההשקעה יהפוך לבלתי משתלם אלא אם כן אתם אוהבים זאת ומוכנים לכך, דשא סינטטי יכול לתרום לכם רבות, הטיפול מצריך מכם מעט מאוד השקעה שכלל לא תרגישו אותה, לא מבחינת הזמן ולא בפן הכלכלית. אם אתם רוצים חיים קלים אנו מציעים לכם להתקין דשא סינטטי פעם אחת ולהפסיק לדאוג לתחזוקה השוטפת וכך יהיה ברשותכם הרבה יותר זמן להנות מהגינה שלך ומדשא ירוק לאורך כל השנה.

אלו שגילו את הכדאיות של דשא סינטטי

בריכות שחייה שכונתיות, חדרי כושר, בעלי בריכות שחייה פרטיות כבר גילו את הפוטנציאל הגלום בהתקנת דשא סינטטי סביב הבריכה וניתן לראות זאת יותר ויותר, מנהלים ובעלי בתים פרטיים החליטו להתקין דשא סינטטי למרות שידעו שההשקעה הראשונית תהיה גדולה יותר, אך בחישוב פשוט הם גם השכילו להבין שלאורך זמן זה משתלם. כמה משתלם? דשא סינטטי לבריכות שחייה חוסך  50,000 כל 10 שנים למגרש על של 100 מטרים, בעלי בתים פרטיים נהנים מדשא ירוק לתקופת זמן ממושכת זאת רק אם הם משקיעים בגינה שלהם סכום כספי במשך כל חודש, מקרים אלו נדירים ותוכלו בטח לראות זאת אצל אחד או אחת מחבריכם הקרובים.

לקבלת הצעת מחיר עוד היום לחץ כאן


Google+