התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > מאיזה חומר מורכב דשא סינטטי לבתים פרטיים

מאיזה חומר מורכב דשא סינטטי לבתים פרטיים

בטח כבר שאלת את עצמך מה עושים עם כל בקבוקי הפלסטיק שאנו זורקים לזבל, התשובה היא שחלק מהבקבוקים הממוחזרים חוזרים להיות בקבוקי שתייה וחלק דשא סינטטי. כן זה עד כדי כך פשוט, במקום לזהם את עולמנו במוצרים שהשתמשנו בהם והם אינם יכולים להתכלות במשך מאות שנים מחזירים אותם חזרה לתעשיית הפלסטיק.

דשא סינטטי עשוי מפלסטיק, והוא ההוכחה למה המחזור נחשב לנושא מאד חשוב, ראו בעצמכם איזה מוצר יצר האדם, כמה מוצר זה חסכוני ושומר על איכות הסביבה שלנו, כמה בזבוז של מים היה אם לא היה לנו את הדשא סינטטי שיוצר בזכות אותם הבקבוקים הממוחזרים.

מדינת ישראל היא המדינה המובילה בעולם ביצור פלסטיק: קופסאות, צלחות, כוסות, סכום ודברים נוספים מיוצרים כאן בכמויות בלתי ניתנות לחישוב, כמות גדולה של פלסטיק מיוצר כאן בכל יום, תחשבו בעצמכם לאן כל הפלסטיק הזה הולך, לאן כל נפח המוצרים האלה נעלם? בגלל שמיום ליום גובר הביקוש לדשא סינטטי, מופנות לתעשייה זו יותר ויותר משאבים של פלסטיק ממוחזר וכך אנו גם חוסכים במים וגם מנקים את עולמו מאשפה וזיהום מיותרים.

אשפה יפה אצלנו בגינה

את המגע הנעים שדשא סינטטי מספק לנו רובנו כבר מכירים ואוהבים, כמה מפתיע לדעת שזה פעם היה רק אשפה פלסטית? כדי שיהיה ניתן להשתמש באשפה זו קודם ממסים אותה, המסה זו גורמת לכך שהחיידקים יוסרו. במקום שהאשפה הזו תתפוס לנו נפח בעולם ותזהם אותו היא מונחת אצלנו יפה בגינה ושומרת על ילדינו מפני מזיקים ומחלות, גאוני! ראה עמוד: דשא סינטטי הסוף לאלרגיות.

הסוף לחומרי הדברה

חומרי הדברה נחשבים לחומרים מאד מסוכנים במיוחד כשמדובר בילדים, בטח אמרו לך שאסור להתקרב למקום מודבר במשך כמה שעות טובות, אמנם הדבר נכון אך באופן חלקי. בעצם, חומרי ההדברה תמיד נשארים, אלא אם כן המזיקים הספיקו לחזור, גם אם הריח עבר זה לא אומר שאין יותר חומרים מסוכנים כי כיום יש הדברות ללא ריח, דשא סינטטי דוחה חרקים ואת ההדברה שצריך לבצע בגינה בכל שנה תוכל לדחות לשנה הבאה, וכן גם כל שנה.

להשארת פרטים לחץ כאן

 


Google+