התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > דשא סינטטי למבנים ציבוריים

רוב הרשויות והגופים הגדולים והקטנים כאחד החליטו שמשתלם להם הרבה יותר להתקין דשא סינטטי, חלק גדול מפארקים ומגינות ציבורית הנבנות ברגע זה ממש מאובזרים בדשא סינטטי, כמות המים שרשויות וגופים אלו חוסכים מגיעים לאלפי קוב מים בשנה. אין פלא למה הגינות כיום נראות הרבה יותר מושכות, הם מקבלות צבע ירוק עז והם ירוקות למשך כל השנה. השיקול היחידי של הרשויות אם להתקין דשא סינטטי בא לידי ביטוי בכך שהם חוששות שידליקו על הדשא מסות של מנגלים והדשא יהרס, חשש זה די מוצדק ומובן והם נוהגות להתקין דשא סינטטי בכל המקומות שהם יודעים שלא נהוג בהם להדליק מנגל כגון: כיכרות, צידי כבישים או דרכים מרכזיות.

החשש משריפה

דשא סינטטי עשוי מפלסטיק ופלסטיק זה דבר דליק, האמנם קשה מאד לשרוף דשא סינטטי אם לא עושים זאת בכוונה תחילה. בנוסף, אין בעיה להדליק מנגל על דשא סינטטי, אם יש דשא סינטטי בביתכם הפרטי תוכלו לעשות זאת מבלי כל חשש אך ההבדל בין להדליק מנגל בבית פרטי או בגינה ציבורית בא לידי ביטוי ברמה האכפתית, החשש הוא שבגלל שזאת גינה ציבורית ולא בית פרטי יהיו כאלה שיהרסו את הדשא ולא יתייחסו אליו כאילו הוא היה שלהם, וכשמדובר במסות של אנשים שמתקבצים באותו המקום תמיד יש חשש שילד יעשה ניסוי ויבדוק מה יקרה אם שורפים כמה סיבים של הדשא ולכן הרשויות נוהגות כפי שהם נוהגות.

אז כמה זה כיף לכולנו

בגינות ציבוריות שבהם עם ישראל לא נוהג להתכנס בהמוניו במהלך החגים הרשויות ממשיכות להחליף את החול המזוהם ומלא בכינים ומזיקים בדשא סינטטי, בגינות אלו תושבים כבר לא סובלים בעקיצות יתושים ומזבובים שלא מרפים, ליותר ויותר הורים נעים כיום ללכת עם ילדיהם לגן השעשועים או לגני ילדים ולשחק עם הילד בהנאה, דשא בגינה ציבורית יהיה דבר מושלם אם מתקינים אותו לאחר שלוקחים בחשבון את כל מה שהזכרנו לעיל.

לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן


Google+