התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > דשא סינטטי למגרשי ספורט

כשענפי ספורט שלמים בוחרים לעבור לדשא סינטטי זה משהו שצריך להעיר את תשומת הלב של כולנו, מנהלי מגרשי אימונים רבים בענפי ספורט מובלים כבר הבינו עד כמה יעיל בשבילם להרכיב דשא סינטטי. כמה זה יעיל בשבילם בחיסכון המים ועד כמה זה חוסך להם בהוצאות התחזוקה השוטפת, והכי חשוב : עד כמה דשא סינטטי מסוגל למנוע פציעות מהשחקנים שלהם, בין אם אתה מנהל מגרש ספורט או לא כדאי שתשמע על היתרונות הרבים שיש לדשא סינטטי להציע במאמר הבא :

מאיפה הכל התחיל

את הדשא הסינטטי "גילינו" לא לפני זמן רב, אולם המוצר היה קיים הרבה לפני, מנהל מגרש כדורגל בשנות החמישים בשם אוסקר ג'ונסון מקבוצת יובנטוס שבאיטליה הבין שהוא משלם המון כסף על הוצאות שוטפות הנגרמות בגלל הדשא האורגני, אוסקר פנה לחקלאי שהוא גם מהנדס במקצועו ושניהם יחדיו עמלו על פיתוח הרעיון, 5 שנים אחרי ובהשקעה לא גדולה יחסית הותקן במגרש האימונים של יובנטוס הדשא הסינטטי הראשון, יעילות המוצר הנשקף לכל עבר הביאה לכך שמנהלי מגרשים נוספים החליטו שאם דשא סינטטי טוב למגרש האימונים של יובנטוס אז זה טוב גם בשבילם, וכך בעצם התפתח המוצר והשאר היסטוריה.

אילו קבוצות עושות שימוש במוצר

בימים אלו תוכלו לבחון בעצמכם וברמת העובדות שדשא סינטטי מורכב במגרשי אימונים של קבוצות ענק כמו מנצ'סטר יונייטד, ברצלונה, ריאל מדריד ועוד. אותם מנהלי קבוצות כבר לא חוששים מתקופות יובש, משזרוע, חשבון המים(: ומאותם קרחות שהיו נוצרות בדשא רגיל לאחר גלישה או ריצה מהירה של אחד השחקנים, מרקם הדשא סינטטי נשמר לאורך זמן והדשא אינו מצריך טיפול שוטף.

היתרונות של דשא סינטטי למגרשי הכדורגל

מחקרים שבוצעו ע"י פיפא קובעים חד משמעית שדשא סינטטי אינו פוגע במשחק כלל, מחקרים אלו נעשו לאחר שקבוצות באו בתלונות לאחר שנקבע להם שהם הולכים להתארח במגרש שבו מותקן דשא סינטטי, דוגמה אחת היא המשחק של חיפה נגד זלצבורג. במחקרים הם אלו נבדקו מספר דברים עיקריים המאפיינים משחק כדורגל : בעיטות, מסירות, מסירות מדויקות, שערים, קרנות, כרטיסים צהובים ואדומים.

במחקרים אלא התוצאה יצאה זהה לחלוטין כמעט בכל פרמטר מלבד המסירות המדויקות שעלו מ 7.7 ל 7.8.  בעקבות מחקרים אלו גדלה המוטיבציה להתקין דשא סינטטי במגרשים נוספים וכמעט לא ניתן למצוא קבוצה גדולה שלא מחזיקה לפחות מגרש אימונים אחד שבו מותקן דשא סינטטי. לא סתם דשא סינטטי מאושר ע"י התאחדות הכדורגל העולמים.

יתרון נוסף – בניגוד לדשא רגיל, על דשא סינטטי ניתן לשחק כל הזמן משחק אחרי משחק, כולם כבר מכירים את הבעיה של קבוצות כדורגל שחולקות את אותו האצטדיון, פתאום צריך לתאם זמנים כדי לא ליצור פגיעה בדשא ואת זה ניתן היום למנוע בקלות.

דשא סינטטי המותקן במגרש כדורגל חוסך 600,000 שקל בשנה, אם גם אתה מעוניין לחסוך כמות כזאת של כסף כדאי לעשות מעשה.

לקבלת הצעת לחץ כאן


Google+