התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי לפינות ישיבה

דשא סינטטי לפינות ישיבה

אדריכלים רבים משתמשים בדשא סינטטי כרהיט לבית, העובדה שדשא סינטטי נעים למגע גורמת לכך שניתן להניח את הדשא במקומות מגוונים, דשא סינטטי איכותי עשוי מחומרים ברמה הגבוהה ביותר על מנת לעודד את רכישתו ולחסוך למדינה כמויות עצומות של מים.

יתרונות

בניגוד לדשא רגיל, דשא מלאכותי מאפשר לך לקבוע איפה אתה רוצה להניח אותו, לחתוך איזה גוגל שתרצה ולשנע אותו ממקום למקום, אם תרצה ניתן לקחת אותו בקלות במעבר דירה. בגלל סיבות אלו והטרנד העכשווי, דשא סינטטי הוא רהיט מרכזי במגוון פינות ישיבה, משרדים, דירות, עסקים וכו'.

קח קצת אוויר והרגע

דמיין לעצמך איזה כיף זה לפתוח את הבוקר בפינת ישיבה מרגיעה ומזמינה, איזה כיף זה להתעורר ולשתות את הקפה במקום שנותן תחושה אמיתית של טבע. תוכל להתעורר כל בוקר להגיע אל אותה פינת ישיבה להתרווח להנאתך, לקרוא עיתון, לשתות קפה ולהתעדכן בכל מה שקרה מאתמול. כל אחד היה רוצה שיהיה לו מקום עם תחושה מרגיעה היכולה לשמש אותו לאחר יום עבודה ארוך, סידורים או סתם אם בא לו או לך לצפות בתוכנית שאותה הוא הכי אוהב.

אז הגיע הזמן להתפנק בפינת ישיבה יחודית ומקורי – לא ?

חברת דשא שקד מציעה לך מגוון סוגי דשא בצורות וגדלים המתאימים ביותר עבורך ובהתאמה אישית, אנו מייבאים את סוגי הדשא האיכותיים ביותר מבלגיה וכשמדובר בהזמנת דשא סינטטי לפנים הבית אנו החברה היחידה בארץ המבצעת חיתוך מרבדי דשא באמצעות קרן לייזר ובדיוק מושלם, חיתוך מלבני או עגול לבחירתך.

יתרון נוסף בשימוש דשא סינטטי לפינת ישיבה הנמצאת בגינה

בניגוד לדשא טבעי המושך אליו מזיקים רבים היכולים להפריע לך, לאחר שתתקין דשא סינטטי לפינת הישיבה שלך תוכל להתרווח ולהירגע מבלי לסבול ממטרידים אלו, פינת הישיבה שלך תהיה ירוקה כל השנה ולא יהיו בה בורות חול העלולים ללכלך את כל הבית.

דשא סינטטי וריהוט גן

ריהוט גן יוקרתי כולל בתוכו שלל עיצובים שתוכל לרכוש לפי יכולתך, תוכל לראות פינות ישיבה בעיצוב אופנתי וייחודי ולבחור את הפינה המתאימה לך ביותר.

 

דשא סינטטי הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שכבר החליטו לשלב דשא בפינת הישיבה שלהם ? לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן


Google+