התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > הוראות טיפול לדשא סינטטי

הטיפול בדשא סינטטי אינו מצריך השכרת שירות של גנן או בעל מקצוע, ההתמקדות היא ברמת תחזוקה מינימלית וברמת הניקיון וההיגיינה. ישנם כלים מיוחדים שיעזרו לך מאד לתחזק ולנקות את הדשא ורובם כבר נמצאים בכל בית.

5 מוצרים שחייבים בכל גינה שמותקן בה דשא סינטטי:

  1. מטטא גדול ואיכותי
  2. מגרפה מפלסטיק
  3. מפוח או שואב אבק מיוחד לגינה
  4. צינור מים עם גשה לכל חלקי הגינה

המלצה (לא מחייב) – קיטור מים, כדאי שיהיה בכל בית, כלי מצוין לניקוי חלונות, רהיטים גסים ומכוניות.

  • תפקיד המטאטא – טיפול נקודתי, אין צורך להוציא את המפוח או שואב האבק אם אתה רוצה לנקות אזור ספציפי בגינה. בכל גינה יש אזורים שנותים להתלכלך יותר ופחות והמטאטא הוא מאד נוח ושימושי למטרה זו.
  • תפקיד המגרפה – בשונה מדשא רגיל, המגרפה חייבת להיות מפלסטיק כדי לא לגרום נזק לדשא, תפקידה לחדור אל הסיבים ולפתוח אותם מדי תקופה, כיום ישנם סוגי דשא סינטטי המגיעים עם טכנולוגיית הסיב הכפול ששומרת את הסיבים עומדים כל הזמן ואם הזמנתם דשא כזה תוכלו לוותר על המגרפה.
  • תפקיד המפוח / שואב אבק – מאד לא נוח לטאטא דשא אם זה לא לכלוך נקודתי, הדבר דיי יעצבן אתכם וכעבור כמה פעמים לא תעשו זאת שוב, שואב האבק המותאם בדיוק לדשא יהפוך את ניקיון העלים שנשרו מהעצים לדבר קליל ולא מורגש.
  • תפקיד צינור המים – לשמור על ההיגיינה ולהסיר את האבק המצטבר, מומלץ שהשטיפה והרענון של הדשא יהיו אחת לשלושה שבועות עד חודש.
  • קיטור – חיסכון אדיר במים ומקל על עבודת השטיפה, שימושי מאד גם לחלקים נוספים בבית שהם לא בתחומי הגינה אך רק במקומות שאין בהם רהיטים שיכולים להינזק ממגע של מים, אם יש לכם פתח זכוכית גדול בחצר השטיפה שלו מבחוץ יכולה להיעשות בקלות בעזרת הקיטור.

שאלות ותשובות

שאלה – מה עושים אם נשפך או נדבק לדשא משהו שלא יוצא ?

תשובה – בהנחה שכבר הדבר התייבש ולא הייתה אפשרות לטפל בלכלוך ישירות מאחר ולא הייתם שם כשזה קרה, תוכלו לחתוך את את החלק ולהתקין במקומו את השאריות שנשארו לכם מההתקנה, תמסמרו את החלק והכל חוזר להיות כרגיל.

שאלה ? כמה זמן לוקח בערך לתחזק את הגינה בכל חודש לאחר התקנת דשא סינטטי?

תשובה – נתייחס בדיוק להשקעה שהדשא סינטטי מצריך באופן כללי ולא לניקוי נקודתי מאחר שבכל גינה הדבר שונה, אם ניקח בחשוב את הצורך לפתוח את הסיבים אחת לחודש באמצעות מגרפה (20 דקות), שואב האבק/ מפוח בהתאם לנשירת העלים בחצר (20 – 40 דקות), צינור מים 10 דקות. סה"כ הגענו להשקעה מינימלית של בין 50 – ל 110 דקות בכל חודש, זמן שלא מורגש בהשוואה לטיפול בדשא רגיל.

שאלה – השמש מאד חזקה אצלי בגינה ואין לי צל, האם הדבר יכול לפגוע בדשא?

תשובה – דשא סינטטי מיוצר באמצעות חומרים איכותיים ועמידים, השמש לא יכולה להזיק לו באופן שנראה לעין ב 15 שנים הראשונות והדשא מיועד להחזיק יותר מ 20 שנה, זאת הסיבה מדוע מותקן דשא סינטטי במגרשי אימונים של קבוצות בכירות. הרי שם, ממש אין צל.

תודה על ההקשבה מקווים שמידע זה היה לערך עבורך.

 

לחץ כאן לקבלת הצעת מחיר 


Google+