התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > התקנת דשא סינטטי כיצד לבחור מתקין?

התקנת דשא סינטטי כיצד לבחור מתקין?

כעקרון, להתקין דשא סינטטי זה לא כל כך מסובך, ההתקנה היא קשה ולוקחת זמן אך היא אינה מסובכת, [swiper id=1886] כל אחד יכול להתקין דשא סינטטי בעצמו אך לא קיים סיכוי רב שההתקנה תתבצע באופן מקצועי. מקצועי הכוונה היא: שזווית הדשא תהיה בדיוק במעלה אחת לכיוון החיצוני של הגינה, אנו מדברים על יישור השטח, הפרדה בין הדשא והצמחייה, לדעת בדיוק כמה צריך לחפור כדי שהדשא ישב 3 סנטימטר מעל הרצפה, לחתוך אותו בצורה ישרה ולבצע מעקפים אם קיימים סלעי נוי או עצים בגינה.

בנוסף ישנם דברים כמו הדבקה ומסמור שעושים את ההבדל בין התקנת דשא סינטטי מקצועית לבין הרכבה באופן פרטי. חשוב לדעת שמתקינים מקצועיים הינם באותה הרמה, כמעט ולא ניתן לומר שבעל מקצוע העוסק בדשא מלאכותי טוב יותר מבעל מקצוע אחר שמתעסק בתחום. לכן, יותר חשוב לשים לב למחיר ולאיכות הדשא כשמקבלים הצעת מחיר.

מסכנה מתבקשת

מומלץ לבצע את ההתקנה בידי מתקין מיומן שיודע להתמודד עם מצבים מורכבים וקיימים הרבה כאלו בתהליך ההתקנה, תחשבו על זה לרגע, יכולה להיות גינה עם עשבים גבוהים, עם זוויות שונות, עם עץ שעומד באמצע, גישה מסובכת למקום ועוד. מה גם שצריך את הציוד המתאים בהדבקת גרגירי האבנים לקרקע.

סיבה נוספת למה כדאי כדאי להשתמש בשירותיו של בעל מקצוע :

כדאי לדעת, דשא סינטטי באיכות טובה יכול להחזיק מעמד מעל 20 שנה, כך שהרכבה מקצועית תאפשר לך
ראש שקט לאורך זמן. לאחר התקנת דשא סינטטי מתחילים ישר לחסוך, אם ההתקנה בוצעה כראוי החיסכון ימשיך לטווח ארוך.

התקנה באופן פרטי ומה שקורה בשטח :

אנו מקבלים המון פניות מלקוחות שרצו לבצע את ההתקנה בעצמם ובסוף זה עלה להם יותר עקב הפסקת העבודה באמצע, כשראו שהדשא לא יושב בדיוק במקום וכל מטר גשם קטן מציף את המשטח. ברוב המקרים צריך לפרק ולהתקין מחדש. במקרה שגם אין גישה עקב קומה גבוהה תצטרכו להזמין מנוף, מתקין דשא מקצועי עובד עם חברת מנופים באופן צמוד ויכול לחסוך לכם עלויות, זמן וכסף.

לקבלת ייעוץ לחץ כאן


Google+