התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > לקוחות מספרים

 

שלומי מור

עד שהגעתי למרכז הדשא סינטטי הרגשתי שמאוד קשה לי לבחור את סוג הדשא, התקשרתי לכמה חברות וכולם אמרו לי את אותו הדבר "הדשא שלנו הכי טוב" באף מקרה לא הרגשתי שיש באמת מישהו מקצועי שמלווה אותי, זה תמיד היה תשאיר את הפרטים שמישהו יחזור אלייך, או שתמיד הגעתי לשירות ההודעות, לאחר שיצרתי קשר עם מרכז הדשא ענה לי בחור בשם שי, שהוא גם המתקין של החברה, הגעתי לנקודת המכירה ושי הסביר לי באופן מפורט מה ההבדל בין סוגי הדשא השונים, היה לי גינה של 20 מטר ושי המליץ לי לבצע את ההתקנה בעצמי, הוא שלח לי את סרטון ההתקנה של החברה והוא היה מאוד מקצועי, הכל פשוט זרם והיה ממש קל למעט חום השמש. מיותר לציין שזאת גם החברה היחידה שהצלחתי לרכוש ממנה גם את הדשא וגם את כל חומרי ההתקנה.


אתי לוי

הייתם מאוד נחמדים ואדיבים ידעתם לתת לי שירות מקצועי, טוב לדעת שיש גם בעלי מקצוע כמוכם, מאוד מרוצה וממליצה בחום.


אבי לוי – הבעל של אתי

הפעם הזאת אשתי היא זו שעשתה סקר שוק ולקחה הצעות מחיר, כשנתי ושי הגיעו אליי הביתה לתת לי הצעת מחיר בכלל לא הייתי שם אלא אשתי, היא התקשרה אליי ואמרה לי שהיא סגרה איתם להגיע להתקנה בשבוע הבא, בהתחלה מאוד כעסתי שהיא לא התייעצה איתי ולא בחנתי אותם גם אני, ביום ההתקנה ראיתי אותם לראשונה וראיתי שהם מאוד מקצועיים. בקיצור, הייתם מאוד נחמדים אמליץ עליכם בחום לכל מי שאני ישמע שמעוניין מהתקנת דשא סינטטי.


משה

ביקשתם ממני לכתוב המלצה עבורכם ואני כותב אותה בחום, הייתי בכמה מקומות והגעתי לכמה יבואנים, וקיבלתי מכם את אותו הדשא במחיר נמוך יותר מהיבואן! אני לא יודע איך עשיתם אך זאת עובדה, וגם בניגוד ליבואנים שהסכימו למכור לי רק את הדשא ושלחו אותי לחפש את הסומסום וכל השאר במקום אחר, אז גם בנושא הזה היה הכי משתלם להזמין מכם והכי נוח, קיבלתי את כל מה שרציתי בהובלה אחת במקום להזמין כמה הובלות ממקומות שונים. באהבה.


יפעת מור – אדריכלית

כאדריכלית יוצא לי לעבוד עם המון חברות קבלניות ואולמות תצוגה, כשלקוח מבקש ממני שאני ישרטט עבורו אפשרות להתקנת דשא סינטטי אני ישר פונה למרכז הדשא סינטטי, הכי נוח ופשוט לי לעבוד מולם ועבדתי מול כמה חברות, הם תמיד זמינים ואני לא צריכה לעבור בין כמה פקידות כדי שיענו לי, יש את נתי שיש לי את הטלפון הישיר שלו, מאוד נוח וכיף לעבוד מולכם תמשיכו להצליח בדרך המיוחדת שלכם.


משפחת אבער

אז רצינו לומר תודה בשם כל המשפחה, ושי, זה גם בשם איתי תינוק המשפחה(:, כשהגעתם אלינו חיכינו לכם 8 אנשים בגינה, גם כשלא ידעתם אזס זה כבר בלב החלטתי, משהו בכם שידר לי אמינות, האופן שבו דיברתם והסברתם לנו הכל גרם ליושר ולאנושיות לצאת מכם בטבעיות, אנו נורא מרוצים, אני אפילו לא זוכרת שבאמצע ההתקנה אמרתי משהו, עכשיו נשאר רק להנות.

אם המשפחה – דליה אבער

 

צור קשר

מלא טופס ואנו ניצור עימך קשר בהקדם


Google+