התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > סוגי דשא סינטטי – לבחור סוגי דשא סינטטי מתאימים

סוגי דשא סינטטי – לבחור סוגי דשא סינטטי מתאימים

דשא סינטטי הוא מוצר הכרחי בכל גינה, לכן מעבדות המתעסקות בפיתוח דשא סינטטי הם מהמתקדמות בעולם, לא סתם דשא סינטטי איכותי נראה טבעי לחלוטין ואפילו נעים ורך יותר למגע מאשר מדשא טבעי. ישנם איכויות רבות של סוגי דשא סינטטי וכיום ההבדל במחיר אינו משמעותי. לפני כל רכישה כדאי לך לדעת איזה דשא הולך להיות מותקן בגינה שלך. כמו כן אנו נספק לכם מידע לכל שאלה ונספק לכם מפרט טכני על כל סוג.

דשא לקבלת ייעוץ : 050-872-16-36

 פרמטרים מרכזיים שהופכים את הדשא הסינטטי לאיכותי ( מהחשוב ביותר )

צפיפות – ככל שהצפיפות גבוהה יותר כך הדשא יחשב איכותי יותר, בדשא סינטטי הצפיפות נעה בין 17,000 – 22,000 למטר כך שאם אתה בעל גינה פרטית, צפיפות של 20,000 ומעלה בהחלט תספיק.

עובי – עניין של טעם, החלטנו כבר להזכיר אותו כי זה פרמטר חשוב שיכול להשפיע על מראה הגינה וחשוב שתדע שטעמך האישי יכול לבוא לידי ביטוי בבחירת עובי הסיבים.

גובה – אם הינך הולך להתקין דשא סינטטי למגרש ספציפי כדאי לשים לב לגובה הדשא, יש סוגי דשא בגובה ספציפי המותאם במיוחד עבור צרכי ספורט, אם הנך בעל גינה פרטית מה שחשוב לדעת שככל שהסיב גבוה יותר כך הדשא יקבל מראה פרוע ואם הגובה יהיה נמוך זה יראה כאילו הדשא עבר גיזום לאחרונה, לבחירתך האישית.

משקל הדשא – באופן הגיוני שלא צריך להסביר לכם יותר מדי, ככל שהמשקל רב של הדשא גבוהה יותר כך הדשא יהיה איכותי יותר, משקל גבוהה זה דבר מצוין הרי זה מעיד על צפיפות הסיבים.

תפירה – כאן מגיע החלק של עמידות הדשא, ככל שהתפירה תהיה צפופה יותר כך הדשא יחשב איכותי יותר ויחזיק מעמד רב, גם אופי התפירה מעידה על צפיפות הסיב וניתן לראות את איכות התפירה בגב הדשא.

שכבות הלטקס – הנושא כאן הוא חלחול מי הגשמים, על מנת שלא יגדל עובש על הדשא הוא מתוכן כך ששמונים ליטר יכולים לחלחל בתוכו מדי דקה ולפי מטר, על נושא זה אחראים שכבות הלטקס. 3 שכבות לטקס מעידות על דשא איכותי.

לסיכום, נשמח לסייע ולהעניק לך מפרט טכני מפורט על כל אחד מסוגי הדשא הקיימים ברשותנו ולייעץ לך אם קיים לך צורך מיוחד. לקבלת מפרט טכני לחץ כאן

 

 

 

 

 

 


Google+