התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי והטרנד הירוק

דשא סינטטי והטרנד הירוק

המודעות שלנו לאיכות הסביבה הפך להיות משהו שנתקלים בו בכל ערוץ מדיה אפשרי. בסביבה שבה אנו חיים ובאקלים הקיצי הדומיננטי ישנו צורך מכל אחד מאיתנו לשתף פעולה ולפעול באופן שמשמר את איכות הסביבה שלנו וכך גם את חיינו.

כשמאגרי המים שלנו הולכים ומצטמצמים ובחורף אנו מייחלים לכל טיפת מים ומתרגשים בכל זמן שאנו רואים את הנחלים שוצפים, אנו מבינים עד כמה אנו תלויים במשאבי הטבע וצריכים לדאוג לאיכות הסביבה.

מודעות איכות הסביבה עלתה לשיח הציבורי בעבר הלא רחוק, מודעות זו גם גרמה לנו לבצע פעולות ולא רק לדבר עליהם, דוגמה לכך היא: מחזור הבקבוקים – בכל רחוב כיום יש 2 עמדות לפחות להשלכת בקבוקים, אנו ממחזרים היום גם סוללות, ברזל, פלדה ועוד. בעצם מיום ליום אנו עדים לכך שיותר  מוצרים שאנו רוכשים מתקלים ועומדים בתקנים למען איכות הסביבה.

כיצד אנו יכולים לתרום את שלנו

דשא סינטטי נחשב לאחד המוצרים העיקריים שתורמים לאיכות הסביבה שלנו וחוסך לכל אחד מאיתנו כסף רב, תאר לך שהיו ממציאים מנורות בלי הצורך בחשמל, כך זה בדיוק עם דשא סינטטי וזאת בדיוק הסיבה מדוע רשויות, ארגונים, מנהלי מגרשי ספורט, דירות יוקרה וועדים בוחרים להתקין דשא סינטטי.

אנו משערים שאתה כבר יודע כמה כסף דשא סינטטי חוסך, אבל אנו בטוחים שאם נזכיר את המילה "מים" תדלק אצלך נורה אדומה, אז כמה מים היית חוסך אם לא היית צריך להשקות את הגינה שלך למשך שנה שלמה?

טיפים לשמירה על איכות הסביבה

  • קניית שקיות אשפה מתקלות.
  • קניית מוצרים שהאריזות שלהם ממוחזרות.
  • אם קונים כוסות או צלחות פלסטיק כדאי לקנות מחומרים מתקלים.

חיסכון במים

כדי לתרום לסביבה ולהפוך את חייכם ליותר קלים וחסכוניים אל תפספסו את המוצר שקוראים לו דשא סינטטי, הרי גם כך זה כבר אותו הדשא כמו הדשא הטבעי רק חסכוני יותר ודורש פחות התעסקות.

לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

 

 

 

 


Google+