התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי – חסכון אדיר במים

דשא סינטטי – חסכון אדיר במים

נתונים מוכחים מראים בוודאות – גינה בגודל 100 מטר שמותקן בה דשא סינטטי מביאה לחיסכון של 6000 ש"ח בשנה.

כמו בכל שנה, אנו נתונים לחסדי השמיים ומקווים למשקעים שיעזרו לנו לשרוד את הקיץ הקרוב . עקב עליית האוכלוסייה וירידה במשקעים, משק המים של ישראל נתון תמיד בסכנה. לאחרונה, אנו עדים לפתיחתם של מפעלים להתפלות מים אולם הדבר יקר ואנו לא ניראה ירידה במחירים, לפחות לא בשני העשורים הקרובים אלא אם כן יחול שינוי ניכר לטובה ובתנאי שהממשלה תהיה יותר קשובה לאזרחים.

ההגבלה שחלה על בעלי גינות פרטיות שפשוט רוצים להשקות את הגינה שלהם רק מראה באיזה משבר אנו נמצאים, מפעלי ההתפלה יוכלו לספק לנו מים לשתייה ולרחצה אך זה לא אומר שאנו לא תלויים במשקעים שיורדים עלינו מהשמיים.

מדוע אנו עדיין תלויים במשקעים אם ניתן להתפיל מים

תחשבו על זה באופן פשוט, נגיד שלא הייתם שוטפים את הבית שלכם במשך חודש, כמות האבק והחיידקים היו עולים וזה נכון גם לגבי הסביבה החיצונית שבה אנו חיים, הגשם יורד ומנקה את רחובותינו, והוא חלק בלתי נפרד ממעגל החיים וחשוב שיהיו ברשותינו כמה שיותר מים טבעיים ולא מותפלים.

כמה מים מתבזבזים כשהנו משקים את הדשא

ובכן, דשא רגיל נחשב לעשב שדורש המון מים. בנוסף, הוא נחשב לעשב רגיש וחשוב לטפל בו באופן שותף אחרת תהליך הגדילה שלו ייעצר וייווצרו קרחות עד להעלמות השורשים באופן מוחלט, הדשא הטבעי גם מושך אליו מזיקים וחיידקים בניגוד לדשא סינטטי שזה כבר יתרון משמעותי שיש לדשא המלאכותי להציע, אם לוקחים בחשבון את תשלום המים שילך ויקטן וגם את ההנאה מדשא ירוק לאורך כל השנה הגענו ליתרון משמעותי ועוד לא לקחנו דברים נוספים בחשבון.

להזמנת דשא סינטטי איכותי לחץ כאן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Google+