התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > דשא סינטטי לגני ילדים

דשא סינטטי לגני ילדים

לאחר שדשא סינטטי פרץ אל חיינו בסערה גדולה, מפעלי היצור דאגו לצייד את הדשא בטכנולוגיות בטיחותיות. כחלק מצורך להגן על ילדינו בגינות המשחקים הוכנסו חומרים שדוחים שריפה ודאגו שהסיבים יהיו עומדים וצפופים כדי לספק לילדים משטח בולם זעזועים. בהמון גני ילדים, מגרשי משחקים ופארקים עירוניים ניתן לראות דשא סינטטי. גני ילדים רבים כבר גילו את יתרונות הדשא סינטטי וחסכו כבר אלפי שקלים. אם ברשותך גן ילדים, הוצאות הרבות יכולות לרדת באופן משמעותי, רמת הניקיון בגן תעלה מידית ולא תצטרכי להעביר שטיפה בכל פעם שהילדים חוזרים מהחצר.

יתרונות דשא סינטטי באים לידי ביטוי בהגנה על ילדינו מפני מזיקים שונים: פרעושים, מקקים, קרציות, כינים, נמלים ועוד רבים אחרים. דשא סינטטי מונע ממזיקים אלו לגדול בסיבתו מאחר שהוא אינו טבעי ומזיקים אלו אינם מגלים בו עניין, דבר נוסף, הדשא סינטטי מורכב מפולימרים הדוחים חרקים. במהלך השנים פותח הדשא סינטטי לרמת איכות גבוהה במיוחד, איכות זאת מקנה מגע רך ונעים ממש כמו דשא טבעי.

בטיחותי ומאושר ע"י מכון התקנים

כל סוג דשא המיובא לארץ חייב להיות מאושר על ידי מכון התקנים, לא רק שרוב סוגי הדשא מאושרים אלא גם הממשלה בעצמה מעודדת התקנה של דשא סינטטי, יש כיום קורסים למתקיני דשא סינטטי שמשרד העבודה בעצמו דואג להעביר אליהם מועמדים פוטנציאלים.

אלרגיות וגירודים = נחלת העבר

ילדים מתחת לגיל 8 חשופים יותר לפגעי הסביבה, דשא טבעי מביא איתו לא מעט מזהמים סביבתיים היכולים לגרום להופעת אלרגיות שפשופים אדמומיות ולא סתם אנו חשים בעקצוצים מיד לאחר שבאנו במגע ישיר עם הדשא. פתרון הדשא סינטטי הינו מצוין, נכון להתקין אותו כשרוצים למנוע תופעעת אלו. ראי דף – דשא סינטטי הסוף לאלרגיות.

תחזוקה

דשא סינטטי מאוד קל לתחזוקה וע"י שטיפה עם צינור ניתן להסיר את הלכלוך באמצעות צינור מים. זאת ועוד, דשא סינטטי חוסך לנו הוצאות כספיות בעבור השקייה, גיזום, דישון, שימוש בכימיקלים מדשנים. סה"כ אווירה חיובית ומרגשת לילדינו, במקום שכל היום הם יסבלו בחול ויסבלו גם מכינים אפשר להקל על חייהם וגם חיינו – win win.

להזמנת דשא סינטטי לגני ילדים השאירו פרטים עכשיו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי


Google+