התקנה ומכירה,דשא סינטטי איכותי, למגזר הפרטי והציבורי

דשא סינטטי > מאמרים > התקנת דשא סינטטי על משטחים קשים ("בטון")

התקנת דשא סינטטי על משטחים קשים ("בטון")

כיום ניתן להתקין דשא סינטטי בכל משטח אשר תחפוץ, תוכל לראות מקומות רבים שלא העלת על דעתך שיכולים להראות כגינה ירוקה ומטופחת כגון : משטחי בטון, גגות, גגות משותפים ואפילו גני ילדים רבים החליטו להחליף את החול למרבדי דשא סינטטי. ( הערה : יש לרכוש דשא סינטטי המתאים להתקנה על משטח קשיח )

 

1. על מנת להתקין דשא סינטטי על משטח קשה יש להכין את השטח באופן בו שיפוע המים יופנה לכיוון בור הניקוז, במידה והשיפוע שקיים אינו נכון ניתן לפתור זאת באמצעות בעל מקצוע מיומן. כשמדובר בהתקנות על משטחים אין מקום לטעויות, ולכן כדאי לך לשכור את שירותיהם של בעלי מקצוע עם הניסיון והכשרה מקצועית.

 

2. לאחר קבלת שיפוע רצוי יש לדאוג לניקיון השטח, יש לשטוף היטב עם חומרים מתאימים ולייבש היטב לפני השלב הבא. הערה חשובה ( אין להשתמש בשום פנים ואופן במילוי חול כפי שנהוג לבצע בהתקנת דשא סינטטי על אדמה )

 

3. יש לפרוס את יריעות הדשא ולגאוד שכיוון הסיבים אחיד וכפי שרוצים, במצב ששוכחים את שלב זה התוצאה תהיה לא אחידה וחלקים מסוימים יקבלו תחושה של גוון שונה, הגוון הלא אחיד יתקבל מאחר ויריעות הדשא מגיעות כגליל בעל רוחב של כשניים עד ארבעה מטרים, לכן חשוב מאוד לחשב את גודל השטח לפני חיתוך ולא להדביק אותם לפני שמוודאים שכל הסיבים מופנים לאותו הכיוון.

 

4. חיתוך היריעות מתבצע ע"י שימוש בסכין יפני, יש לוודא שהחיתוך מתבצע בצורה ישרה על מנת להתאים את חיבור הרצועות באופן מדויק. בעקבות החיתוך ישאר לכם עודפי יריעות, יש לשמור אותם במידה ותצטרכו להשתמש בהם בעתיד, תוכלו לבקש מהמתקין גם להדריך אתכם איך להחליף חלקים מהדשא במידה ותצטרכו, אנו נשמח להדריך אתכם ולענות על כל שאלה – השאירו פרטים 

 

5. הדבקת היריעה – יש להשתמש ברצועת pvc כדי להדביק יריעה אחת לשנייה, יש לוודא שהרצועה מקובעת. לאחר מכן יש למרוח דבק על הרצועה המחברת.

 

6. לאחר שסיימת להדביק את היריעות ויצרת משטח אחיד ובגודל המתאים למידות אותם רצית יש להדביק את המשטח עצמו, יחד עם זאת יש לקחת בחשבון שהדבק שתמרח במטרה להדביק את המשטח לגג יהיה רק בנקודות בהם יצרת את חיבור היריעות ובנקודות מסביב למשטח כולו ובוודאי לא למרוח את הדבק על כל המשטח. ( ביריעות הדשא קיימים חומרי ניקוז ) אם תמרח דבק על כל המשטח החורים יסתמו והדשא יוצף באופן קבוע מה שירגום לרטיבות.

 

7. לאחר המריחה וההדבקה של הדשא למשטח יש להמתין 30 דקות לפחות לפני שאפשר לעמוד עליו.

 

8. הברשה- יש להבריש את משטח הדשא על מכונת הברשה מקצועית בכדי לכוון את הסיבים לכיוון הרצוי

לקבלת יעוץ מקצועי ומענה על כל שאלה לחץ כאן

 

 


Google+